Kompozycje zapachowe zawarte w wodzie toaletowej i wodzie perfumowanej stworzone są z olejków eterycznych, zwykle roślinnych, i dodatków, które wzmacniają zapach i rozcieńczają olejki. Od stężenia olejku zależy intensywność zapachu, ale także rodzaj produktu perfumowanego. W wodzie perfumowanej stężenie to wynosi 10-15%, a w wodzie toaletowej 5-10%. Wybierając wodę perfumowaną damską, decydujemy się na trwalszy i bardziej intensywny produkt. Woda toaletowa damska będzie mniej intensywna, idealna na przykład na lato.

Woda perfumowana damska

Wody perfumowane damskie to najszerzej dostępne, ale i najpopularniejsze produkty zapachowe. Dzięki dosyć wysokiemu stężeniu olejków zapachowych wody perfumowane dla kobiet są trwałe, ale jednocześnie nie tak drogie, jak perfumy. Wodę perfumowaną dla kobiet najlepiej stosować bezpośrednio na skórę, przed założeniem ubrań. Nie trzeba używać jej wiele, by długo czuć delikatny zapach wybranego kosmetyku. Woda perfumowana damska, także w Top Rose jest oznaczona skrótem EDP, od francuskiego określenia “eau de parfum”.

Woda toaletowa damska

Wody toaletowe damskie dają jeszcze subtelniejszą nutę zapachową na skórze niż wody perfumowane dla kobiet. Efekt ten osiąga się dzięki stężeniu olejków zapachowych od 5 do 10%. Wody toaletowe dla kobiet wyjątkowo chętnie wybierane są na okres letni, kiedy panie przede wszystkim szukają świeżości i orzeźwienia. Wybierając wodę toaletową dla kobiet, warto pamiętać, że woda perfumowana damska i woda toaletowa damska tej samej marki i o tej samej nazwie mogą różnić się między sobą zapachami. Różnica między zapachem wody toaletowej dla kobiet a wody perfumowanej wynika z procesu odświeżenia zapachu, jakiemu poddawana jest właśnie woda toaletowa. W Top Rose woda toaletowa dla kobiet będzie oznaczona skrótem EDT - “eau de toilette”.

Gosh Nothing Her woda toaletowa, 50ml Gosh Nothing Her woda toaletowa, 50ml
Producent: Gosh
Cena: 109,99 zł
szt.
zobacz więcej
Gosh She Pink woda toaletowa 50 ml Gosh She Pink woda toaletowa 50 ml
Producent: Gosh
Cena: 99,99 zł
szt.
zobacz więcej
Gosh She woda toaletowa, 50 ml Gosh She woda toaletowa, 50 ml
Producent: Gosh
Cena: 109,99 zł
szt.
zobacz więcej
JFenzi Anathea Fresh, EDP 100ml JFenzi Anathea Fresh, EDP 100ml
Producent: Jfenzi
Cena: 25,99 zł
szt.
zobacz więcej
JFenzi Anathea, EDP 100ml JFenzi Anathea, EDP 100ml
Producent: Jfenzi
Cena: 25,99 zł
szt.
zobacz więcej
JFenzi Ardagio Aqua Nea, EDP 100ml JFenzi Ardagio Aqua Nea, EDP 100ml
Producent: Jfenzi
Cena: 25,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promocje
NeoNail bezprzewodowa lampa LED  9W biała
NeoNail bezprzewodowa lampa LED 9W biała
79,99 zł 59,99 zł
szt.
Waluty

Infolinia:

537 330 697

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl