Dobrej jakości, trwały lakier do paznokci gwarantuje, że manicure będzie piękny i nie podda się próbie czasu, ani nie zniszczy podczas wykonywania domowych obowiązków. Idealnie pokrywający płytkę paznokcia lakier, poprawia wygląd dłoni, idealnie nadaje się zarówno na wakacje, jak i do pracy czy na randkę. Oprócz tradycyjnych lakierów nasze klientki mogą kupić także lakiery do paznokci hybrydowe.

Najmodniejsze kolory lakierów do paznokci

Tak jak w modzie, tak i w przypadku lakierów do paznokci pewne kolory są niezwykle „trendy”. Zawsze modne są wszelkie odcienie czerwieni, ale od kilku sezonów ogromnym powodzeniem cieszą się też koralowe, czyli lekko pomarańczowe oraz pastelowe: różowe, miętowe, błękitne, morskie. Jeśli posiadamy różne lakiery do paznokci, możemy zdecydować się na mieszanie kolorów, wykorzystując dwa lub trzy odcienie w tej samej tonacji albo zupełnie odmienne barwy, które świetnie będą się uzupełniać. Kolorowe lakiery do paznokci na dłonie i stopy zwłaszcza latem wyglądają niezwykle ciekawie.

Lakiery do paznokci hybrydowe czy zwykłe?

Wśród dostępnych w Top Rose lakierach do paznokci znajdują się te tradycyjne, jak i lakiery hybrydowe. Lakiery hybrydowe do paznokci to produkty najczęściej wykorzystywane przez profesjonalistów, którzy dysponują lampą UV utwardzającą lakier. Lakiery takie utrzymują się na płytce paznokcia nawet do 3 tygodni, cały czas wyglądając świeżo i bez ubytków. Osobom, które chcą mieć pewność, że lakier utrzyma się długo, proponujemy właśnie takie rozwiązanie. Jeśli lubimy często zmieniać kolory i bawić się lakierami do paznokci, można wybrać tradycyjne produkty zmywalne za pomocą zmywacza.

Lakiery do paznokci

Waluty

Infolinia:

537 330 697

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl